piątek, 21 kwietnia 2017

Komplet czapka z kominem

Jedyne na co znajduję aktualnie chwilę czasu to szycie i tak z potrzeby wiosennej...a raczej średnio wiosennej bo wciąż chłodno za oknem uszyłam z dresówki dla mojego najukochańszego Królewicza Jakuba :)
5 komentarzy:

  1. Świetny wpis. Jestem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba każde dziecko ma pełno różnych czapek i również moje dzieci tak mają. Ja bardzo chętne kupuję czapki i kapelusze w https://hatfactory.pl/ gdyż wiem, że mogę w tym sklepie dostać całą masę najróżniejszych nakryć głowy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? to ten artykuł jest dla ciebie, moja pożyczka została zatwierdzona przez ofertę pożyczki pana Pedro, którą przekazała mi jego firma pożyczkowa, gdy banki odrzuciły mój wniosek o pożyczkę z powodu złego kredytu, ale Pedro i jego firma pożyczkowa udzielili mi pożyczki w wysokości 7 milionów USDOLLAR na stawka 3 proc. Jestem bardzo wdzięczny i chcę podzielić się tym wszystkim z tobą, szukając jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, aby skontaktować się z bezpośrednim adresem e-mail biura pożyczki pedro: pedroloanss@gmail.com lub whatsapp go na: +18632310632.

    OdpowiedzUsuń