O mnie

Lubię być twórcą, artystą.
Manualne wykonywanie ozdobnych rzeczy jest dla mnie ogromną frajdą, jednak zakochałam się w hafcie krzyżykowym i staram się przywrócić jego świetność wykorzystując go w nowych, użytkowych odsłonach.
W swoich pracach, związanych zarówno z haftem jak i decoupagem, staram się łączyć estetykę z funkcjonalnością oraz dbałością o każdy szczegół.

A prywatnie... cóż... niewiele brakuje mi do trzydziestki, co osobiście nie brzmi dla mnie najlepiej :), czasem robię to co lubię, czasem to co muszę, albo co wypada. W domu - szalona, zajmuję się rozśmieszaniem męża i podjudzaniem do zabawy mojego rudego psiego przyjaciela. W obcowaniu z ludźmi - miła, otwarta, używająca zdrobnień - taka choroba zawodowa :), odpowiedzialna, dokładna i zaradna.
Lubię jasne reguły, nie lubię wyolbrzymiania, zajadłości i szukania dziury w całym :)
Oczekuję życzliwości, bo życzliwy człowiek to mądry człowiek, budujący pozytywną energię w sobie i w innych a oto w życiu chodzi!

Zainteresowania: wiele ich i co chwila ewoluują bo lubię się rozwijać i dużo wiedzieć...
Aktualnie na tropie... tresury zwierząt, pozytywnej energii, mediów społecznościowych, kolejnych projektów manualnych i ogrodowego zielska.

To tyle! Mam nadzieję, że czasem do mnie zajrzycie ;)

Zapraszam do odwiedzenia moich fanpage'ów na facebooku: 
Wszystkie moje prace można również obejrzeć w GALERII
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz