piątek, 6 stycznia 2017

Komplet pościeli minky z hipciem

Od dawna bardzo podobały mi się kocyki dla dzieci z polarem minky. Miałam nawet ochotę kupić taki dla Kubusia, ale jak przypadkiem natknęłam się na panele bawełniane... nie mogłam ich sobie odmówić... i postanowiłam uszyć sama :) Wbrew opinii, że polar rozciąga się i zsuwa przy szyciu, mnie szyło się bardzo dobrze, może kwestia maszyny, sposobu...

Chciałam, żeby poduszka była funkcjonalna i łatwa do prania, więc oddzielnie uszyłam wkład-poduszeczkę z wypełniłem i samą poszewkę na zamek błyskawiczny.

Kocyk dodatkowo przepikowałam wzdłuż rysunku hipcia. Wszyłam też metki :)

Efekt bardzo mi się podoba, a Kubuś na wiosnę będzie miał piękny komplet do spacerówki.
4 komentarze:

  1. ooo rany jaki piękny!! Gdzie można dostać taki cudowny materiał z hipciem?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja kupowałam na https://www.fabrykamalychcudow.pl ale patrzyłam, że już nie mają... ale na innych stronach też bywają, wystarczy wpisać "panele bawełniane" i jest trochę stron z takimi materiałami. Inna sprawa, że ilości są ograniczone a panele co jakiś czas pojawiają się nowe, więc można już tych starszych nie dostać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? to ten artykuł jest dla ciebie, moja pożyczka została zatwierdzona przez ofertę pożyczki pana Pedro, którą przekazała mi jego firma pożyczkowa, gdy banki odrzuciły mój wniosek o pożyczkę z powodu złego kredytu, ale Pedro i jego firma pożyczkowa udzielili mi pożyczki w wysokości 7 milionów USDOLLAR na stawka 3 proc. Jestem bardzo wdzięczny i chcę podzielić się tym wszystkim z tobą, szukając jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, aby skontaktować się z bezpośrednim adresem e-mail biura pożyczki pedro: pedroloanss@gmail.com lub whatsapp go na: +18632310632.

    OdpowiedzUsuń