piątek, 24 lutego 2017

Proste ściegi do wyszycia napisu/imienia

Niedawno zostałam poproszona o spersonalizowanie sówek na prezent. Zastanawiałam się jaki ścieg wybrać i przy okazji chciałam podzielić się z Wami możliwościami na szybkie wyszycie napisu na koszulce, prezencie, w zasadzie na czym tylko chcecie. Poniżej filmik i krótki opis ściegów z rysunkami.
1. Ścieg za igłą:


2. Ścieg sznureczkowy - według mnie nr 1 na wyszywanie napisów, najładniej wygląda. Tym ściegiem wyszywałam sówki:

3. Ścieg rozłupany. Można wyszywać jedną nicią i ją  "rozłupywać" bądź dwoma i "rozłupywać" - wbijać igłę między jedną a drugą nitkę - wychodzi podobnie do ściegu łańcuszkowego:


4. Ścieg łańcuszkowy:
3 komentarze:

  1. Na tę chwilę u mnie królują krzyżyki, ale jak dziecko haftowałam ściegiem za igłą :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ” That i burned your baseball hat structure on bright white cardstock and also positioned the particular websites to vibrant colored structure document. https://imgur.com/a/FSc3n2o https://imgur.com/a/JbTkcWb https://imgur.com/a/apVNuCh https://imgur.com/a/1oyy8xa https://imgur.com/a/0sEUFRf https://imgur.com/a/iFvGDIV https://imgur.com/a/ceSOvfs

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? to ten artykuł jest dla ciebie, moja pożyczka została zatwierdzona przez ofertę pożyczki pana Pedro, którą przekazała mi jego firma pożyczkowa, gdy banki odrzuciły mój wniosek o pożyczkę z powodu złego kredytu, ale Pedro i jego firma pożyczkowa udzielili mi pożyczki w wysokości 7 milionów USDOLLAR na stawka 3 proc. Jestem bardzo wdzięczny i chcę podzielić się tym wszystkim z tobą, szukając jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, aby skontaktować się z bezpośrednim adresem e-mail biura pożyczki pedro: pedroloanss@gmail.com lub whatsapp go na: +18632310632.

    OdpowiedzUsuń