Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przebiśniegi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą przebiśniegi. Pokaż wszystkie posty

sobota, 26 marca 2016

Wiosenne Alleluja!

Wielkanoc tuż tuż...
W tym roku jakoś z jajeczkami nie było mi po drodze, czas zajęło mi szycie ozdób do pokoiku dziecinnego, które niedługo pokażę.
Jednak coś wiosenno-świątecznego powstało i już się z Wami moją pracą dzielę!

Korzystając z okazji chciałam Wam życzyć zdrowych, pogodnych, słonecznych Świąt Wielkanocnych, aby radość wypełniła Wasze domy i rodziny. A więc świętujcie!!!



Radosnych Świąt Wielkiej Nocy